Eduard Uhlik *
(St. Peter 1865-1952 Linz) "Rosenstrauß in Vase", rechts unten signiert E. Uhlik, Öl auf Karton, ca. 46 x 52 cm, gerahmt, kleine Farbfehlstellen
Expert: Christian Wiesinger
04.07.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Eduard Uhlik *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.07.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.06. - 04.07.2012 |
Položky z jiných aukcí
- Werkstatt Johann Peter Schwanthaler d. Ä. (Ried i. I.1720 -1795)
- Arsa
- John Ebsworth London